O nas

Zapraszamy na wypoczynek do pięknie położonego gospodarstwa agroturystycznego w Kotlinie  Kłodzkiej. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla jednych mogą to być wczasy pod gruszą, dla innych wędrówka po górach.

Nasz dom na wsi może też stanowić dogodną bazę wypadową do zwiedzania okolicznych atrakcji. Cisza, spokój, bliski kontakt z przyrodą to atuty naszego miejsca. W pobliżu lasy obfitujące w grzyby, maliny, poziomki. To miejsce zauroczy Cię na pewno!  Dom otoczony jest pięknym ogrodem z przepływającym przez niego strumykiem. Atmosfera tego miejsca na pewno przyczyni się do udanego wypoczynku.

Na miejscu polecamy również domową kuchnię – ekologiczne warzywa i owoce oraz jajka z własnego drobiu. Cały teren jest ogrodzony, posiada wydzielone miejsca parkingowe.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne leży 5 km od Uzdrowiska Lądek-Zdrój. Goście mogą więc korzystać z pitnych wód zdrojowych i licznych zabiegów sanatoryjnych.

Położenie naszego gospodarstwa sprawia że jest ono również atrakcyjne w okresie zimowym. Najbliższy wyciąg znajduje się w Lądku-Zdroju, a około 18 km dzieli nas od kompleksy narciarskiego Czarna Góra.

Serdecznie zapraszamy przez cały rok!!!